O nás

Hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá sa postará o zateplenie vašej bytovky na najvyššej úrovni? Chcete zrekonštruovať rodinný dom alebo namontovať plastové okná a neviete si rady? Neváhajte a oslovte spoločnosť SVIDMEX s.r.o. so sídlom v Košiciach. Radi vám pomôžeme!

Naša stavebná firma pôsobí na trhu viac ako 8 rokov a za ten čas sme si získali množstvo spokojných zákazníkov v celom Košickom kraji. Špecializujeme sa na zatepľovanie budov, no máme bohaté skúsenosti aj v oblastiach výstavby rodinných domov, rekonštrukcií, prestavby bytových jadier, montáže plastových okien,pokladania obkladov, dlažieb,oprava striech a iné.

Stavebné práce pre firmy aj jednotlivcov

Ponúkame stavebné služby firmám, súkromným osobám i jednotlivcom. Spoločným menovateľom našich aktivít je kvalitne odvedená práca – tú zabezpečujeme aj pravidelným preškoľovaním našich pracovníkov. Zárukou v tomto smere sú aj certifikáty a licencie na montáž zatepľovacích systémov, ktoré sme v posledných rokoch získali. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a každú objednávku sa snažíme spracovať k maximálnej spokojnosti klienta.